Gegužės 12 d. prie Ąžuolyno progimnazijos vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių orientavimosi sporto varžybos. Mūsų gimnazijai atstovavo 8, I ir II klasių mokinių vaikinų ir merginų komandos. Orientavimosi sportas – tai aktyvi sporto šaka, kurioje dalyviai, naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu, turi kuo greičiau surasti kontrolinius punktus. Šios varžybos lavina ištvermę, greitą mąstymą, gebėjimą orientuotis aplinkoje ir priimti sprendimus. Orientavimosi sportas vyksta įvairiose vietovėse – miškuose, parkuose ar miesto erdvėse, todėl kiekviena trasa reikalauja skirtingų įgūdžių ir strategijos.
Merginoms reikėjo įveikti beveik dviejų kilometrų ilgio trasą ir surasti 14 kontrolinių punktų, o vaikinų laukė ilgesnė trasa ir 20 kontrolinių punktų.
Bendroje įskaitoje merginų komanda (Viktorija Vagner, Ekaterina Žygajeva, Erika Dančenkova, Mila Makovskaja, Viktorija Janovič) užėmė 4 vietą, o vaikinų komanda (Kiril Getmonenko, Pavel Ivašov, Kiril Oleškevič, Maksim Žilinskas) užėmė 7 vietą.






