2020-2021 m.m.

Mokytojų dienos minėjimas


Mokinių tarybos nuotraukų konkursas „Žiemos peizažas“

            Mokinių taryba gruodžio mėn. socialiniuose tinkluose paskelbė nuotraukų konkursą „Žiemos peizažas“. Konkursas vyko iki sausio 8 d. Iš viso konkurse dalyvavo 8 nuotraukos. Po dalyvių darbų paskelbimo vyko atviras balsavimas internete, kurio metu buvo išrinktas geriausias darbas. Šios nuotraukos autoriai yra Kiril Kadačnikov (IIb), Evelina Mikša (IIIa) ir Aleksandr Kuznecov (IVv). 

Mokinių savivaldos akcija „Žodis Lietuvai“

Minėdama Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Mokinių taryba šiais metais pakvietė mokinius dalyvauti virtualioje kūrybinėje akcijoje „Žodis Lietuvai“. Savivaldos nariai parengė „Jamboard“ programa specialų plakatą, kur kiekvienas iš mokinių galėjo įdėti savo žodį, kas jam yra Lietuva. Iš žodžių sudėliota Lietuvos valstybės vėliava. Dėkojame visiems mokiniams, sutikusiems dalyvauti akcijoje.

https://jamboard.google.com/d/1QEjSypIt25lnh2kVvE_hLAMWaBQ-S7W_wkgiscZ0BWE/edit?usp=sharing

Gimnazija prisijungia prie „Dalyvaujamojo biudžeto“ iniciatyvos

„Dalyvaujamasis biudžetas“ – tai iniciatyva, skatinanti spręsti viešųjų lėšų panaudojimo būdus kartu su mokiniais, kai jie patys siūlo idėjas gimnazijai ir balsuodami renka labiausiai patikusias. Džiaugiamės, kad Mokinių tarybos valia, šiemet ir mūsų gimnazija prisijungė prie šios iniciatyvos ir skyrė 750 eurų.

Kovo 4 d. įvyko nuotolinis renginys, kuris buvo organizuotas kartu su tarptautine organizacija „Transparency International“. Šio renginio metų I–III klasių mokinių atstovams buvo pristatyta „Dalyvaujamojo biudžeto“ iniciatyva bei gimnazijos biudžeto sudarymo ypatybės. Vėliau mokiniai kartu su „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atstovėmis Deimante Žemgulyte ir Ieva Klimontaite diskutavo apie įvairias idėjas, kurios galėtų būti įgyvendintos gimnazijoje.

Susipažinę su „Dalyvaujamojo biudžeto“ taisyklėmis mokiniai iki gegužės pabaigos turės pateikti savo siūlymus gimnazijos bendruomenei, kam, jų nuomone, reikėtų panaudoti skirtą pinigų sumą.

Jau birželio 8 dieną gimnazijoje nuotoliniu būdu vyks baigiamasis renginys, kuriame bus pristatomos pasiūlytos idėjos bei balsuojama už geriausią. Kviečiame susipažinti su mokinių idėjomis.

Po balsavimo buvo išrinktas nugalėtojas – tai gimnazijos rubinių prie sporto salės atnaujinimas. Sveikiname idėjos autorius Ariną Tichonovskają ir Kamilią Naimovič (III v klasė).