2026 m. gegužės 9 d. Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje vyko V respublikinis mokinių autorinės muzikos festivalis „Nauja gaida“. Festivalyje tvyrojo kūrybiška, šilta ir įkvepianti atmosfera, o jaunieji atlikėjai drąsiai pristatė savo muzikines idėjas bei originalius kūrinius.
Mūsų gimnazijai festivalyje atstovavo 2g klasės mokinys Aron Kochanauskas, kuris atliko ryškią ir spalvingą pjesę „Džiazinė nuotaika“. Kūrinys išsiskyrė energingu ritmu, nuotaikinga melodija ir improvizacija.
Taip pat pasirodė 2v klasės mokinys Ilja Krikun, pristatęs jautrią ir kūrybišką pjesę „Mano garsų pasaulis“. Jaunasis atlikėjas klausytojus pakvietė į savitą muzikinių garsų ir emocijų pasaulį.
Dėkojame muzikos mokytojoms Snezhanai Prokopovich ir Natalliai Barkouskajai už mokinių paruošimą, palaikymą ir įkvėpimą.






