2021-2022 m.m.

Mokytojų dienos minėjimas

Samsung Baltijos šalių projektas „Solve for Tomorrow“

Siekdama plėsti jaunimo žinias ir skatinti prasmingą skaitmeninių įgūdžių naudojimą, „Samsung“ vykdo skaitmeninio švietimo ugdymo projektus. Šiais metais konkurso organizatoriai ieško idėjų, kaip spręsti pandemijos sukeltą visuomenės problemą – bando atkurti pusiausvyrą tarp gyvenimo skaitmeninėje erdvėje ir gyvenimo realybėje. Projekte dalyvauja III ir IV klasių mokiniai. Projektas vyksta nuo 2021 m. balandžio iki gruodžio mėn.

Spalio 13 dieną mokinių komanda dalyvavo meistriškumo pamokoje, paskaitoje–praktinėse dirbtuvėse su KTU dėstytojomis. Veiklos metu mokiniai atliko įvairias praktines užduotis: analizavo vartotojus/naudotojus, generavo sprendinio idėjas, kūrė idėjos planą. Taip pat dalyviai klausė reklamos eksperto paskaitos „23 būdai, kaip pristatyti savo idėją“. Jie sužinojo, kaip tinkamai plėtoti verslą, kokios yra reklamos gudrybės, kaip sudominti klientą.

Helovino koncertas

Apie saugų elgesį su 1-2 kl.

Talentų konkursas „Svajonės pildosi 2021″

Kalėdinis konkursas (4 kl.)

Pushkin Media komandos šviesos ir projekcijų pasirodymas Vasario 16 dienai

Mokinių savivaldos aplinkosaugos veikla

Kovo mėnesį mokinių savivaldos nariai nusprendė skirti aplinkosaugos temai. Vyresniųjų klasių mokiniai organizavo 5–7 klasių mokiniams veiklas, kurių metų aptarė svarbiausias aplinkosaugos problemas ir ieškojo problemų sprendimo būdų.

Nostalgijos vilionės…