2026 m. gegužės 7 d. mūsų gimnazijoje vyko jaukus ir nuotaikingas folkloro ansamblių „Laduški“ ir „Verėja“ pavasario koncertas. Salėje vyravo šilta, kūrybiška ir linksma atmosfera, o žiūrovai turėjo galimybę pasinerti į tradicinės muzikos pasaulį.
Jaunieji atlikėjai skambiai ir nuoširdžiai atliko pavasarines, ratelines bei lyrines liaudies dainas. Ypač daug emocijų sukėlė energingas ir žaismingas
šokis ,,Krakoviakas”.
Koncertą vainikavo bendros dainos ir šokiai – paskutinių kūrinių metu kartu dainavo ir linksmai šoko tiek atlikėjai, tiek žiūrovai. Šis gražus bendrumo jausmas dar kartą parodė, kaip muzika suvienija vaikus, tėvus ir mokytojus.
Nuoširdžiai dėkojame muzikos mokytojoms Snezhanai Prokopovich ir Natalliai Barkouskajai už įdomų, spalvingą ir šiltą koncertą, kuris padeda puoselėti tradicinę dainų, muzikos ir šokių kultūrą.
Foto V.Zorkina







