Balandžio mėnesį Aleksandro Puškino gimnazijos merginų tinklinio komanda dalyvavo Vilniaus gimnazistų XXIII sporto žaidynių merginų tinklinio varžybų pirmajame etape. Mūsų gimnazijos sportininkės varžėsi su Pilaitės, Žirmūnų ir Užupio gimnazijų komandomis. Mūsų komanda visų rungtynių metu kovingai siekė pergalių, demonstravo susitelkimą, ryžtą ir gerą tarpusavio supratimą aikštėje. Nors šį kartą patekti į kitą etapą nepavyko, merginos įgijo vertingos varžybinės patirties, kuri neabejotinai bus naudinga ateityje. Dėkojame žaidėjoms už pastangas, atsakingą atstovavimą gimnazijai ir linkime sėkmės bei naujų pergalių būsimose varžybose!


