Gegužės mėnesį 5–8 klasių mokiniai leidosi į įdomią kelionę po vakarinę Lietuvos dalį. Pirmoji stotelė buvo Klaipėda, kur mokiniams buvo surengta pažintinė ekskursija po miestą. Mokiniai susipažino su uostamiesčio istorija, senovine architektūra, pasivaikščiojo gražiomis senamiesčio gatvelėmis, sužinojo daug įdomių faktų apie Klaipėdą.
Po ekskursijos mokiniai vyko į „Vinetu kaimą“ – unikalią vietą, kur galima susipažinti su Šiaurės Amerikos indėnų kultūra ir tradicijomis. Vaikai su dideliu susidomėjimu dalyvavo edukacinėje programoje, susipažino su indėnų buitimi, pamatė tradicinius būstus ir aktyviai leido laiką gryname ore.
Kelionės pabaigoje mokiniai apsilankė prie Baltijos jūros. Vaikai mėgavosi gaiviu jūros oru, bėgiojo pajūriu, žaidė ir net pamirkė kojas vėsiose Baltijos jūros bangose. Ši išvyka suteikė daug teigiamų emocijų, naujų įspūdžių ir gražių prisiminimų.


