Gegužės 17 d. mūsų gimnazijos bendruomenė jau ketvirtą kartą dalyvavo įkvepiančiame projekte „TOYOTA ĖJIMAS“.
Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad ketvirtus metus iš eilės pasiekėme puikų rezultatą – iškovojome antrąją vietą!
Šis pasiekimas mums reiškia kur kas daugiau nei apdovanojimą. Tai bendruomeniškumo, vienybės ir aktyvaus gyvenimo būdo simbolis. Projekte kartu dalyvavo mokiniai, tėvai, mokytojai bei gimnazijos administracija – visi susivienijome bendram tikslui ir dar kartą įrodėme, kokia stipri gali būti mūsų bendruomenė.
Kiekvienas nueitas žingsnis tapo draugystės, palaikymo ir motyvacijos dalimi. Dėkojame visiems, kurie prisijungė, aktyviai dalyvavo ir prisidėjo prie šio gražaus rezultato.
Tik būdami kartu galime pasiekti dar daugiau!


