2026 m. gegužės 9 d. Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje vyko V respublikinis mokinių autorinės muzikos festivalis „Nauja gaida“. Festivalyje tvyrojo
2026 m. gegužės 7 d. mūsų gimnazijoje vyko jaukus ir nuotaikingas folkloro ansamblių „Laduški“ ir „Verėja“ pavasario koncertas. Salėje vyravo
Accessibility Toolbar
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.Gerai