Balandžio mėnesį Aleksandro Puškino gimnazijos merginų tinklinio komanda dalyvavo Vilniaus gimnazistų XXIII sporto žaidynių merginų tinklinio varžybų pirmajame etape. Mūsų
Accessibility Toolbar
Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.Gerai