Kovo 9 dieną Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykloje vyko 32-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados antrojo sostinės etapo prizininkų ir dalyvių apdovanojimo ceremonija.
Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų mokinė Tatiana Tarasova (I v klasė) užėmė garbingą 3-iąją vietą.
Šių metų olimpiados tema – „Nuo Žemaitės iki Marcės Katiliūtės: moterų kūrybos vizijos“ – kvietė jaunąją kartą susimąstyti apie Lietuvos praeitį: kas padėjo moterims kūrėjoms gyventi ir kurti savo laikmečiu, kas jų kūrybai teikė prasmę ir kaip tai siejasi su šiandiena. Dalyviams buvo pasiūlyta savitai ir kūrybiškai interpretuoti moterų kūrybos pasaulį, apmąstyti literatūros, istorijos ir kultūros sąsajas bei sukurti savitą, originalų meninį pasakojimą.
Kūrybinei užduočiai atlikti dalyviams buvo skirtos trys valandos. Per šį laiką jie turėjo pateikti savo temos interpretaciją A2 formato darbe. Be to, mokiniai komisijai pristatė savo kūrybinės veiklos portfelius.
Nuoširdžiai sveikiname Tatianą Tarasovą ir jos mokytoją Anastasiją Rudak su šiuo puikiu pasiekimu!
Linkime įkvėpimo, naujų kūrybinių laimėjimų ir sėkmės respublikiniame olimpiados etape, kuris vyks balandžio 10 dieną Telšiuose.




