Kovo 10 dieną 5A klasės mokiniai apsilankė lopšelyje-darželyje „Žiedas“. Vizito tikslas buvo pasveikinti darželio ugdytinius su artėjančia Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena ir kartu praleisti smagią, kūrybišką valandėlę.
Mokiniai mažiesiems papasakojo apie Lietuvą, jos simbolius ir valstybės vėliavą. Vaikai kartu kalbėjosi apie mūsų šalį, žaidė spalvų žaidimą ir kūrybiškai dirbo: piešė Lietuvos vėliavą, kūrė ją įvairiomis technikomis – dažais, lipdė iš spalvoto modelino ir dekoravo. Penktokai padėjo mažiesiems, paaiškino užduotis ir skatino juos drąsiai kurti bei dalintis savo idėjomis.
Darželio ugdytiniai taip pat buvo labai aktyvūs – jie išbandė mažųjų korespondentų vaidmenį. Vaikai buvo pasiruošę: atsinešė savo pagamintas kameras ir fotoaparatus ir smalsiai ėmė interviu iš mūsų mokinių. Jie klausinėjo apie mokyklą, pamokas ir mokinių gyvenimą. Tokie pokalbiai buvo ypač įdomūs, nes kai kurie darželio vaikai jau kitais metais ateis mokytis į mūsų mokyklą.
Susitikimas buvo labai šiltas ir draugiškas. Vaikai bendravo, juokėsi, dalijosi įspūdžiais ir savo kūrybiniais darbeliais. Vizito pabaigoje apsikeitėme mažomis dovanėlėmis ir palinkėjome vieni kitiems gražios šventės.
Džiaugiamės turėję galimybę dar kartą susitikti ir kartu praleisti šį laiką. Tikimės, kad ir ateityje dar turėsime progų surengti panašių bendrų veiklų vaikams.







