Mūsų mokykloje vyko muzikinės dainavimo meistriškumo dirbtuvės „Aš iš naujo atrandu save“, kurią vedė muzikos mokytoja Snezhana Prokopovich. Renginys buvo skirtas mokyklos pedagogams. Draugiškas, šiltas bendravimas įkvėpė kūrybinei saviraiškai. Dalyviai patyrė daug džiaugsmo, gavo teigiamų emocijų ir įsitikino, kad dainuoti gali kiekvienas. Meistriškumo klasės pabaigoje visi pedagogai kartu atliko dainą, pajutę bendros kūrybos ir vienybės džiaugsmą.Tokie susitikimai dar kartą įrodo, jog muzika vienija, įkvepia ir padeda kiekvienam iš naujo atrasti save.




