Mūsų gimnazijos I b gimnazinės klasės mokinių komanda dalyvavo III respublikinėje viktorinoje–protų mūšyje „(Ne) Pasirinkimų gatvė 2026“. Renginyje dalyvavo gausus būrys mokinių iš įvairių Lietuvos mokyklų, kurie savo žinias ir gebėjimus išbandė atsakinėdami į klausimus apie atsakingus pasirinkimus, sveiką gyvenseną, draugystę, bendradarbiavimą bei gebėjimą pasakyti „ne“ žalingiems įpročiams.
Viktorinos metu mokiniai ne tik pasitikrino žinias, bet ir ugdė komandinio darbo, kūrybiškumo bei kritinio mąstymo įgūdžius. Dalyvavimas tokiuose renginiuose skatina jaunimą būti aktyviais, atsakingais ir sąmoningais bendruomenės nariais.
Džiaugiamės mūsų gimnazistų iniciatyvumu, puikiu atstovavimu gimnazijai bei nuoširdžiu įsitraukimu į šią prasmingą iniciatyvą.
Mokinių komandą konkursui ruošė socialinė pedagogė Violeta Palaimienė.





