Spalio 8 d. Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazijos I-IV klasių mokiniai dalyvavo projekte „Mokyklos orientuojasi“ ir iškovojo garbingą 1-ąją vietą. Renginyje, skatinančiame fizinį aktyvumą, ugdančiame orientavimosi įgūdžius bei stiprinančiame komandinius ryšius, gimnazijos komanda parodė įspūdingus rezultatus – surinko net 420 taškų. Moksleiviams reikėjo įveikti orientavimosi sporto trasą, naudojantis mobiliąja aplikacija „Omaps“. Ši inovatyvi platforma leido dalyviams realiuoju laiku sekti savo progresą bei rasti kontrolinius punktus, išsibarsčiusius įvairiose vietovėse. Aleksandro Puškino gimnazijos mokiniai nuo pat pradžių demonstravo puikų pasirengimą, greitą orientavimąsi bei tvirtą komandos dvasią. Mokiniai džiaugėsi savo sėkme, akcentavo komandinio darbo svarbą ir tai, jog gerai pavyko suderinti greitį su tikslumu. „Buvo daug iššūkių, bet kartu sugebėjome susitelkti ir pasiekti tikslą. Tai tikrai įkvepianti patirtis!“ – teigė komandos nariai. Tokios varžybos padeda mokiniams lavinti gebėjimus, kurie yra svarbūs ne tik sportinėje veikloje, bet ir kasdieniame gyvenime: laiko planavimą, komandinę strategiją, problemų sprendimą bei fizinį pasirengimą.






