2024 metų rugsėjo 8 dieną Vilniaus gatves užplūdo bėgimo entuziastai iš viso pasaulio. Tūkstančiai dalyvių rinkosi į Vilniaus „Rimi“ maratoną – vieną iš svarbiausių sporto renginių Lietuvoje. Šiemet tarp jų buvo ir Nadezhda Nakvosė, kuri varžėsi 5 kilometrų distancijoje atstovaudama „Erasmus+“ komandai. Šis tarptautinis bėgimas ne tik suvienijo mėgėjus ir profesionalus, bet ir pabrėžė bendruomeniškumo bei sveiko gyvenimo būdo svarbą mokymosi, darbo patirties bei kultūrinių mainų programose. Šiemet „Erasmus+“ komandą sudarė apie 600 narių iš įvairių šalių, kurie dalyvavo ne tik kaip bėgikai, bet ir kaip „Erasmus+“ vertybių – solidarumo, sveikatingumo ir tarptautiškumo – ambasadoriai. Nadezhda Nakvosė, aktyvi „Erasmus+“ programos dalyvė, nusprendė prisidėti prie šio svarbaus renginio bėgdama savo komandos gretose. „Tai ne tik puiki galimybė fiziškai išbandyti save, bet ir parodyti, kaip sportas gali sujungti įvairių kultūrų žmones bei skatinti sveiką gyvenseną“, – teigė ji prieš varžybas.



