Mokytojai

Pavardė, VardasDalykas/pareigosKvalifikacinė kategorija
Anufrijeva Tatjana gimtoji (rusų) kalbametodininkė
Atabajeva Tatjana pradinių klasių mokytojavyr. mokytoja
Bahlikova Olena pradinių klasių mokytojamokytoja
Barbarovič Anapradinių klasių mokytojamokytoja
Barkouskaya Natallia muzikamokytoja
Belevič Jelenagimtoji (rusų) kalbavyr. mokytoja
Bissekerskaja Svetlanaanglų kalbavyr. mokytoja
Bumbul Gabrielalietuvių kalbavyr. mokytoja
Chruščiova Tatjana pradinių klasių mokytojametodininkė
Davidovič Anželikaanglų kalbamokytoja
Didžiulienė Olgaanglų kalbamokytoja
Filimonova Oksanapradinių klasių mokytojavyr. mokytoja
Gaidamavičienė Aušralietuvių kalbametodininkė
Gorochovskaja Julijapradinių klasių mokytojametodininkė
Grigaravičienė Dianalietuvių kalbametodininkė
Gromyka Alevtinagimtoji (rusų) kalbametodininkė
Ignatjev Vladimir istorijavyr. mokytojas
Jankovič Vasilijgeografijametodininkas
Jedinskaja Lilijabiologijaekspertė
Jedinskij Anatolijinformacinės technologijosmokytojas
Jefimov Aleksejkūno kultūramokytojas
Jefimova Irena kūno kultūraekspertė
Jermak Irinabiologija; chemijavyr. mokytoja
Kaminska Larisapradinių klasių mokytojavyr. mokytoja
Kasperovič Galinagimtoji (rusų) kalbaekspertė
Kiriyanova Natalia fizikavyr. mokytoja
Kirkevič Alapradinių kl. mok. metodininkė
Kižina Jelena matematikametodininkė
Kodzisova Anastasijadailėvyr. mokytoja
Koliupanova Anastasiaanglų kalbamokytoja
Kotelovič Leonidtechnologijamokytojas
Kulienė Inga lietuvių kalbametodininkė
Kustova Jelenaekonomikavyr. mokytoja
Kuzborskaja Galinaanglų kalbavyr. mokytoja
Ladyš Tadeuš prancūzų kalba, vokiečių kalbavyr. mokytojas
Lesovodskaja Irina gimtoji (rusų) kalbaekspertė
Levanovič Ingaistorijamokytoja
Lukaševič Irinainformacinės technologijosmetodininkė
Maklakova Nataljamatematika, informatikamokytoja
Martynovič Anaanglų kalbamokytoja
Nakvose Nadeždakūno kultūramokytoja
Natalija Kolesnikovatikybametodininkė
Nikitina Nadeždafizikavyr. mokytoja
Obolskaja Jelenaanglų kalbametodininkė
Pakalkienė Aušralietuvių kalbametodininkė
Paukštienė Jolantalietuvių kalbavyr.mokytoja
Pečiulienė Astainformacinės technologijos, matematikametodininkė
Peržu Aleksejbiologijametodininkas
Petkevič Irinaistorijavyr. mokytoja
Polishchuk Nataliaanglų kalbamokytoja
Poškutė Džiugintalietuvių kalbametodininkė
Pozdniakova Svetlanamuzikavyr. mokytoja
Prokopovich Snežanamuzikametodininkė
Prusakova Nadežda matematikametodininkė
Rukovič Jelenapradinių klasių mokytojametodininkė
Savčenko Vera gimtoji (rusų) kalbametodininkė
Savickaja Anatechnologijamokytoja
Schoenbeck Lilijaanglų kalbametodininkė
Simaškienė Joanalietuvių kalbamokytoja
Šiniajeva Anagimtoji (rusų) kalbametodininkė
Skrickienė Jūratėlietuvių kalbametodininkė
Sokolova Jelena pradinių klasių mokytojavyr. mokytoja
Stacinienė Tatjanapradinių klasių mokytojavyr.mokytoja
Štangejeva Jelenalietuvių kalbametodininkė
Statulevičienė Kristina lietuvių kalbametodininkė
Stefanovichene Valentynaetika, gyvenimo įgūdžių tobulinimasmokytoja
Stepurko Olgamatematika, ITvyr. mokytoja
Strumskienė Rūtadailė ir technologijosvyr. mokytoja
Tavdgiridze Lija lietuvių kalbavyr. mokytoja
Tiurina Jelenabiologijavyr. mokytoja
Tretjakova Anastasijafizikavyr. mokytoja
Trushakova Tatianaetikavyr. mokytoja
Tvorgal Lilija matematikametodininkė
Udinceva Marinaanglų kalbamokytoja
Urbanovič Aleksandra geografijametodininkė
Ushakova Ekaterinaetikamokytoja
Voinova Alinagimtoji (rusų) kalbavyr. mokytoja
Volčiok Vladimir kūno kultūravyr. mokytojas
Voskoboj Dianakūno kultūramokytoja
Yanch Veronika šokiaivyr. mokytoja
Zabityenye Oxana pradinių klasių mokytoja mokytoja
Zareckaja Natalijadailė ir technologijosmetodininkė
Zinatulina Irinalaborantė
Žukova Marinapradinių klasių mokytojametodininkė